Zmysłownia Centrum Terapii w Warszawie

Agata Godawa

Terapeutka Integracji Sensorycznej. Konsultant ds. terapii i integracji / Współzałożycielka Zmysłowni

Podróżniczka. Terapeutka Integracji Sensorycznej. Konsultant ds. terapii i integracji. Trenerka. Specjalistka Counsellingu Gestalt. Praktykant ‘Original Play’. Pedagog Specjalny. Nauczyciel dyplomowany.

 

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej – zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i z dorosłymi, które zdobywała pracując min. jako terapeutka i pedagog specjalny w placówkach specjalnych i integracyjnych, jako trener – na wakacyjnych obozach z psychoedukacją, warsztatach psychoedukacyjnych i profilaktycznych dla młodzieży, warsztatach dla dorosłych. Dużą inspiracją w jej działaniach zawodowych są podróże po świecie. Swoje doświadczenia zdobywała m.in. w RPA, Gruzji, Szwecji, Grecji, Sycylii, Maderze oraz na Saharze. W trakcie podróży poszukuje nowych metod, form pracy, kontaktu z drugim człowiekiem na wielu płaszczyznach, nie tylko werbalnych. W obszarze jej zainteresowań jest „praca z ciałem”, mindfulness, leśna terapia (min. Shinrin-yoku – „kąpiel leśna”) oraz obserwacja i analiza zachowania zwierząt w ich naturalnym środowisku.  Od kilku lat zajmuje się również szeroko rozumianą leśną terapią oraz edukacją. Prowadziła min. wykład i warsztat na Międzynarodowej Konferencji Naukowej. Edukacja Alternatywna. Las w Edukacji. Edukacja poprzez las. Regularnie współpracuje ze specjalistami i trenerami z całego świata.

 

Prywatnie jest wielbicielką Jonathana Carolla, ceni Irvina D. Yaloma i dr O. Freda Donaldsona. Kocha manaty, śpiewa w chórze i gra na ukulele. Miłośniczka tańców gruzińskich i salsy kubańskiej. Przyjaciele nazywają ją człowiekiem orkiestra lub nomadką pustyni.

Ukończone kursy:

 

 • Terapia integracji sensorycznej (I i II stopień)
 • Szkoła Counsellingu Gestalt
 • Pedagika specjalna (surdopedagogika, pedagogika niepełnosprawnych intelektualnie)
 • Szkoła Trenerów
 • Zarządzanie w oświacie
 • Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka z integracją sensoryczną.
 • Kursy, warsztaty i konferencje ‘Original Play’
 • Terapia Ręki
 • Język migowy (Kursy I, II i III stopnia)
 • Szkoła muzyczna I stopnia.
 • Kończyła krajowe i międzynarodowe kursy, szkolenia i warsztaty z zakresu szeroko pojętej pracy z ciałem oraz pracy indywidualnej i grupowej min. warsztaty prowadzone metodą Lowena; warsztaty pracy z głosem; Roczny kurs umiejętności interpersonalnych i podstaw pomagania; warsztat – „Ujarzmij stres. Odzyskaj głos.”, Kurs Arno Sterna: Wprowadzenie do Malortu i zabawy malarskiej, udział w Konferencjach Open Space, Narzędziownie, Warsztat „Rola konsultanta  procesowego  w  pracy  trenerskiej”, szkolenie dla terapeutów „Wczesne rozpoznawanie zaburzeń i praca z dzieckiem z uszkodzonym OUN”, Kurs Rozwijający Z Diagnozy SI typu ‘refresher’ pod auspicjami PTIS.

Jak może Ci pomóc Agata:

Terapia Integracji Sensorycznej (SI)

Terapia Integracji Sensorycznej (SI)

Umówienie wizyt: Fizjoterapia / Logopedia / Masaż

Umówienie wizyt: Integracja Sensoryczna

Godziny pracy recepcji: poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00
Więcej informacji w zakładkach Kontakt i Pierwsza wizyta.