Zmysłownia Centrum Terapii w Warszawie

Klaudia Dymek

Logopeda ogólny i kliniczny, terapeuta miofunkcjonalny

Absolwentka studiów I i II stopnia kierunku Logopedia Ogólna i Kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim (kierunek współprowadzony z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym). Doświadczenie zawodowe zdobywała na licznych praktykach i wolontariatach z zakresu logopedii oraz pedagogiki w placówkach oświatowych, a także medycznych. Obecnie pracuje na stanowisku logopedy w przedszkolu publicznym oraz gabinecie prywatnym. Na co dzień pracuje głównie z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Klaudia w Zmysłowni prowadzi prowadzi terapię logopedyczną i konsultacje logopedyczne. Zajmuje się szeroko pojętną terapią wad wymowy, terapią miofunkcjonalną, terapią w trakcie leczenia ortodontycznego, czy opóźnionym rozwojem mowy.

 

W pracy gabinetowej kładzie nacisk na tworzenie pozytywnych relacji z dzieckiem oraz na indywidualne podejście dostosowane do potrzeb każdego małego pacjenta. W trakcie sesji terapeutycznych, w przyjaznej atmosferze, stara się łączyć proces nauki z elementami zabawy. Starannie oraz holistycznie podchodzi do każdego pacjenta, wykorzystując wiedzę z różnych dziedzin, by móc oferować jak najbardziej efektywne wsparcie.

 

Prywatnie wielbicielka zwierząt, kwiatów oraz herbat. Właścicielka czworonożnego przyjaciela o wdzięcznym imieniu Karmelek. W wolnych chwilach lubi także zrelaksować się przy dobrym filmie z kubkiem gorącej herbaty.

Ukończone szkolenia:

 

  • Miogopedia – terapia miofunkcjonalna praktycznie – prowadząca Aleksandra Rosińska

  • Diagnostyczne wskazówki nieprawidłowości w rozwoju psychoruchowym dziecka w wieku 0-3 lat – prowadząca Kamila Urbaniak

  • Skojarzenia do mówienia – prowadząca Ewa Grzelak

  • Werbogesty – od gestu do słowa i będzie rozmowa – prowadząca Agata Gładowicz-Bojarska

  • Terapia logopedyczna – dyslalia oraz ORM w gabinecie logopedy – prowadząca Agnieszka Kaproń

  • oraz inne kursy i webinary o tematyce logopedycznej.

Jak może Ci pomóc Klaudia:

Logopedia / Neurologopedia - Dzieci / Dorośli

Logopedia - Dzieci / Dorośli

Umówienie wizyt: Fizjoterapia / Logopedia / Masaż

Umówienie wizyt: Integracja Sensoryczna

Godziny pracy recepcji: poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00
Więcej informacji w zakładkach Kontakt i Pierwsza wizyta.