Zmysłownia Centrum Terapii w Warszawie

Pierwsza
wizyta

Pierwsza wizyta w poradni może budzić obawy. Nie wiesz czego się spodziewać i co Cię czeka. Postaram się rozwiać Twoje wątpliwości i pokrótce opisać przebieg wizyty i odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania.

 

1. Umówienie pierwszej wizyty

Nasza recepcja jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 17:00.
Jeżeli nie możesz się dodzwonić, poczekaj cierpliwe. Na pewno oddzwonimy, a w pilnej sprawie napisz SMS.

Numer do umawiania wizyt: 

+48 572 318 238

lub napisz na adres e-mail

kontakt@zmyslownia.com

3. Dokumentacja medyczna

Jeżeli masz potrzebne badania / zdjęcia / opinie lub diagnozy od lekarzy i specjalistów, weź je ze sobą na pierwszą wizytę. Wszystko może nam się przydać do określenia przyczyn problemu, diagnozy oraz przedstawienia dalszego planu leczenia.

4. Strój

Jeżeli przychodzisz na integrację sensoryczną, masaż lub fizjoterapię ubierz się wygodnie lub weź strój na zmianę. Bądź przygotowany do pokazania swojego ciała (lub dziecka) w samej bieliźnie. Może to być konieczne do pełnej diagnozy fizjoterapeutycznej i logopedycznej.  

5. Formy płatności

Przyjmujemy płatności gotówką lub kartami płatniczymi, w tym zbliżeniowe. Istnieje również zakupu Voucherów dla innej osoby.

6. Adres Zmysłowni

Nasze Centrum mieści się na ul. Jana Karola Chodkiewicza 8, 02-593 Warszawa , Lokal użytkowy nr 14 (obok pralni, boczna część ulicy Chodkiewicza).
Skorzystaj z Google Maps żeby dotrzeć na miejsce.

7. Dojazd samochodem

Przyjedź na wizytę trochę wcześniej, aby znaleźć miejsce parkingowe. Możesz szukać ogólnodostępnych miejsc na ulicy Chodkiewicza i Kulskiego lub skorzystać z płatnych i “pewnych” parkingów przy szpitalu MSWIA na Wołoskiej lub w strefie płatnego parkowania – ul. Madalińskiego, Narbutta, Wrotkowa, Balladyny.

8. Dojazd komunikacją miejską

Zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej: stacje metra: Pole Mokotowskie lub Racławicka; przystanki tramwajowe: Kulskiego, Wołowska – Szpital; przystanki autobusowe: Rakowiecka – Sanktuarium, Kulskiego. Zachęcamy również do przyjazdu rowerem. Wygodnie dojedziesz ścieżką rowerową przez Pola Mokotowskie i ul. Wołoską. Rowery można zostawić przy wejściu do Zmysłowni.

9. Odwołanie wizyty

Umówioną wizytę należy odwołać najpóźniej dzień wcześniej do godziny 16:00 telefonicznie lub przez SMS. Dzięki temu, jesteśmy w stanie taki szybki termin zaproponować innym oczekującym pacjentom. W przypadku nieodwołania wizyty na czas, pacjent pokrywa 100% kosztu wizyty. 

Umówienie wizyt: Fizjoterapia / Logopedia / Masaż

Umówienie wizyt: Integracja Sensoryczna

Godziny pracy recepcji: poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00
Więcej informacji w zakładkach Kontakt i Pierwsza wizyta.